На Черкаській ТЕЦ відновлюють основне енергетичне устаткування


21:30, Вчора

Надійне джерело

На Черкаській ТЕЦ відновлюють основне енергетичне устаткування

Задля надійного та безперебійного виробництва та постачання тепла до будинків містян, спеціалісти проводять капітальний ремонт турбоагрегату №3.

Під час ремонту турбоагрегату фахівцями заплановано здійснити комплекс робіт із відновлення та заміни запчастин енергетичного обладнання, зокрема:

ремонт важільних зв’язків системи паророзподілу та паророзподільного пристрою регулюючих клапанів; перевірка металу клапанів та перепускних труб на відсутність дефектів; заміна регулюючого клапану №1 Ду175мм; ремонт вкладишів всіх опор валопроводу турбіни (підшипників ковзання), центрування валів; переклинування пазів обмотки ротора та статора генератора; відновлення діелектричної ізоляції обмоток ротора та статора генератора; ремонт збудника генератора із заміною якоря; ремонт щітково-контактного апарату; балансування роторів та вібраційне налагодження агрегату.

– Турбоагрегат є основним устаткуванням станції та бере участь у процесі виробництва теплової й електричної енергії. Виконання зазначеного комплексу робіт підвищить надійність та економічність роботи устаткування, покращить його експлуатаційні характеристики, точність та плавність регулювання, – пояснює головний інженер Черкаської ТЕЦ Віталій Слюсаров.

– Завершити ремонт турбогенератора плануємо до 20 вересня 2022р. Після ремонтних робіт обов’язково проводяться випробування. Ми повинні впевнитися, що турбоагрегат витримає найвищі навантаження в осінньо-зимовий період, адже від цього залежить безперебійність та безаварійність роботи всієї станції, – наголошує головний інженер.

ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» працює в режимі комбінованого виробництва теплової та електричної енергії. Підприємство постачає гарячу воду та опалює близько 3 млн квадратних метрів житлової площі у 800 будинках жителів м. Черкаси.

Пресслужба Черкаської ТЕЦ

Джерело: Прочерк

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Источник: 0472.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *