В 2,5 рази більше,ніж торік,зібрали зерна на Черкащині

[ad_1]

За підсумками жнив, на Черкащині зібрали 2 млн тон ранніх зернових та зернобобових, що у 2,5 рази більше, ніж посушливого минулого року. Обласна влада планує збільшити залучення інвестицій у перероблення продукції рослинництва. Про це повідомила пресслужба Черкаської ОДА.

За середньої врожайності по області у 59,6 ц/га, найбільші показники врожайності отримали господарства Золотоніського (71 ц/га), Уманського (71,7 ц/га) та Черкаського (78 ц/га) районів. За середньою врожайністю зернових та зернобобових Черкаська область посіла друге місце в Україні.

В 2,5 рази більше,ніж торік,зібрали зерна на Черкащині , фото-1

У розрізі сільгоспкультур черкаські аграрії отримали по пшениці – 62,4 ц/га, житу – 44,3 ц/га, ячменю – 49,5 ц/га, ріпаку – 34,4 ц/га. За даними Держстату, Черкащина в першому півріччі уввійшла до ТОП-5 регіонів країни за індексом сільгосппродукції в рослинництві, який склав 115%.Зазначимо, що АПК вже лідирує за обсягом прямих іноземних інвестицій – у переробну промисловість було залучено 49,8%, сільське, лісове та рибне господарство – 16,2 %. Нагадаємо, що цьогоріч в Україні намолочена рекордна кількість ранніх зернових та зернобобових культур – 44,8 млн тонн.

http://agro-business.com.ua

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

[ad_2]

Источник: 0472.ua

download gminer miner for mining

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *