Особливості та типи протруювання насіння

Рішення про те, чи використовувати різні способи протруювання насіння, може бути непростим завданням. В інтернет-магазині Агро Експерт існує безліч протруйників, які спрямовані на вирішення багатьох проблем і культур, а також цілий ряд різних продуктів на вибір. Знання фактів про різні способи протруювання насіння — це перший крок до прийняття найкращого рішення для ваших культур з самого початку.

Особливості використання протруйників для насіння

Виробники мають можливість придбати насіння, яке вже оброблене і готове до використання прямо з мішка, а також придбати спеціально оброблене насіння у свого дилера насіння. Крім зручності, фермери, які використовують протруйники від дилерів, можуть бути впевнені, що протруйник був застосований у правильній нормі, і що різні продукти були правильно поєднані. Деякі протруйники насіння доступні лише у вигляді продуктів, що застосовуються дилерами.

Деякі протруйники розроблені таким чином, що фермери можуть змішувати їх з насінням безпосередньо перед посівом. Використання таких протруйників може зайняти більше часу порівняно з протруйниками, що продаються через дилерів. Вони також можуть збільшити ризик помилки при змішуванні з неправильними нормами. Примітка: якщо ви вирішили застосувати власний протруйник, переконайтеся, що ви ретельно перемішали насіння і протруйник в ящику для посадки.

Типи протруйників

Різні протруйники насіння, зокрема Біостимулятор для протруювання насіння, використовуються окремо або в комбінації для боротьби зі шкідниками, хворобами та дефіцитом поживних речовин, а також для покращення росту рослин. До них відносяться фунгіциди, інсектициди, інокулянти, регулятори росту рослин, добрива та підсилювачі дії добрив.

Фунгіциди та інсектициди

Ці види обробки допомагають захистити насіння та розсаду від хвороб та боротися зі шкідниками, які вражають на початку сезону, коли розсада найбільш вразлива.

Мікробні інокулянти

Ці продукти допомагають поліпшити фіксацію азоту в бобових культурах або іншим чином стимулюють ріст рослин чи сприяють біорізноманіттю ґрунту.

Регулятори росту рослин

Цей підхід допомагає у становленні саджанця. Він покращує здатність рослини переносити стрес на ранніх критичних етапах.

Добрива

Ці види обробки використовуються для підвищення ефективності добрив або постачання мікроелементів у ґрунт, що сприяє зростанню рослин.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *