Криптобіржа Currency.com: основні особливості

Для проміжних інвесторів за межами США Currency.com може стати однією з найкращих криптовалютних бірж. Вона пропонує інвестування з плечем та приймає вклади з кредитних карток, банківських переказів та цифрових гаманців. На платформі представлено понад 1700 активів для інвестування, включаючи криптовалюти, державні облігації, індекси, акції, валютні пари та інші товари. На цьому сайті https://wellcrypto.io/ru/ ви можете ознайомитися з іншими популярними криптобіржами.

Повний огляд Currency.com

Ця криптовалютна біржа підходить для: інвесторів, які шукають різноманітну платформу для інвестування, включаючи криптовалюти, акції, облігації, індекси, валюти та багато іншого.

Плюси

 • Різноманітний спектр інвестованих класів активів
 • Чудова навчальна інформація та торгові графіки
 • Операції «спот» у режимі реального часу
 • Приймає депозити у фіатах та криптовалютах
 • Низькі мінімальні депозити
 • Чуйна цілодобова підтримка

Мінуси

 • Токенізовані активи втрачають популярність у регуляторів по всьому світу
 • Немає доступу для резидентів США
 • Обмежений регуляторний нагляд
 • Мінімальні суми виведення для всіх криптовалют
 • Не можна запозичувати, кредитувати чи робити ставку на активи

Основні особливості Currency.com

Криптобіржа Currency.com: основні особливості

Широкий вибір активів

Currency.com є одним з кращих брокерських сайтів для свого особливого виду інвестицій — він створив токенізовану біржу активів, яка може бути використана для торгівлі напрочуд широким спектром інвестицій. На момент написання цієї статті на ній представлено близько 1700 активів на вибір, а в майбутньому планується запропонувати 10000. Порівняйте біржу Currency з іншими криптовалютними біржами https://wellcrypto.io/ru/best-exchange/ які є популярними та авторитетними сьогодні.

Сайт описує токенізовані активи як клони активів, прив’язані до тієї ж вартості, що й оригінал, і каже, що це цифрові імітації акцій, дорогоцінних металів, товарів, іноземних грошей тощо.

Передова торгова платформа

На біржі є графіки цін у реальному часі та десятки інших інструментів, які допомагають приймати інвестиційні рішення. Також на сайті є розділ галузевих новин. Схема торгової панелі буде знайома трейдерам середнього рівня. Хоча платформа орієнтована на досвідчених трейдерів, у ній є демо-функція, що дозволяє новачкам експериментувати з несправжніми коштами. Компанія також має додаток для Android та iOS, але жителі США не можуть отримати до нього доступ.

Низькі рівні мінімального депозиту та зняття коштів

У Currency.com надзвичайно низький рівень мінімального депозиту – лише $5. Такий низький бар’єр має сприяти підвищенню інтересу інвесторів будь-якого рівня. Також тут низькі мінімальні ліміти на зняття коштів, що дає користувачам більшу гнучкість у питаннях отримання прибутків та податків. Рівні виведення коштів на Currency.com https://wellcrypto.io/ru/broker/currency-com/ дуже конкурентоспроможні порівняно з іншими біржами і становлять лише 100 доларів США або 40 USDC.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *