Купити клей для плитки в Києві. Аквілон

Характерною рисою сучасного будівництва є велика різноманітність оздоблювальних матеріалів. Іноді навіть виникають труднощі: що краще вибрати? Перед очима – натуральні та штучні камені, керамогранітні плити, скло та пластик, не кажучи вже про цілу армію різного роду керамічних плиток.

Цей широкий асортимент створив і попит на розчини, якими згадані оздоблювальні матеріали клеють до тих чи інших поверхонь. Так виникли сучасні будівельні матеріали нового покоління – клеї для плитки.

Ще кілька десятиліть тому в якості клею для плиток використовували зазвичай цементно-піщаний розчин, в який для міцності та кращої адгезії додавали рідке скло. Зараз вибір клеїв для плиток величезний!

Якими бувають клейові суміші для плиток

Існують різні поділи таких клеїв на окремі групи. Більшість клеїв, що продаються в інтернет-магазині Akvilon, це так звані однокомпонентні клеї, створені на основі цементу. Але, на відміну від старих цементних клеїв, їх склад доповнено різними хімічними пластифікаторами та присадками, які збагачують суміш тими чи іншими додатковими властивостями.

Однокомпонентні клеї надходять в продаж у вигляді сухих сумішей. Для приготування готового розчину суміш потрібно розвести водою згідно інструкції. Отримана клейова маса має універсальні властивості, її можна використовувати для багатьох оздоблювальних матеріалів, як всередині приміщень, та і на зовнішніх поверхнях. Ще одна їхня перевага – вони довго не твердіють, а це дозволяє проводити роботи неквапливо та ретельно.

76Xx8Kgi3mdvvgTuYaDJ1V7rlpYcXQlkCgQQNnsk4ifiSyqM5-QlMOmErs3F1rJNse94F5DqtKs3PnvTUc9uzqcjFwCCUAZPo9vcN81Gw6SG4x1qSlVpczwrIs_4uBatVnHkSOet_tkzjo5GoTUS8hPfr5yQVrWYwsRq_SNDkf4CGUCdaI-3Eqzd_A

Серед інших клейових сумішей, крім описаних однокомпонентних, вирізняють також більш специфічні, вузькоспеціалізовані. Зокрема, можна згадати:

 • двокомпонентні клеї на основі поліуретанових смол.
 • епоксидні двокомпонентні суміші;
 • акрилові (полімерні) клеї;

Багато з таких клеїв мають вигляд готової пастоподібної суміші.

Допомогти вибрати потрібний клей може поділ на окремі групи за призначенням. Саме такий поділ використано на сайті інтернет-магазину Akvilon. Ось деякі з таких груп:

 • для керамічної плитки та штучного каменю;
 • для плитки та керамограніту;
 • для плитки та клінкерних матеріалів (суміш витримує високі температури);
 • для мармуру та мозаїки;

Також завжди важливо враховувати, в яких умовах буде використано клей. Тому ми поділили свої суміші з урахуванням сфери застосування, а саме:

 • універсальні, для внутрішніх та зовнішніх робіт;
 • для монтажу систем теплої підлоги;
 • для використання в умовах підвищеної вологи, зокрема в басейнах;
 • для облицювання камінів та печей зовні та всередині приміщень.

Існує також поділ за брендом виробника, за показниками адгезії та морозостійкістю. Але при потребі, коли все ж виникають складнощі вибору клею, на сайті магазину завжди можна звернутися по допомогу до професіонального менеджера.

Нагадуємо, що Akvilon працює лише з якісними товарами від відомих, перевірених виробників. За десяток років праці на ринку України ми маємо незаплямовану ділову репутацію серед клієнтів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *