Новорічні ідеї декорування оселі

Новорічна віконна прикраса чудово доповнює традиційну ялинку, така прикраса дуже гармонійно виглядає як в квартирі, так і на дачі. В особливому захваті від віконних прикрас діти, треба визнати, що казковий настрій та новорічний настрій є неодмінними атрибутами Нового року. У сьогоднішній статті ми вирішили розповісти вам про кілька ідей оригінального і швидкого оформлення вікон у вашій квартирі.

  • Паперові сніжинки. Створити святкову атмосферу в квартирі допоможуть всілякі новорічні атрибути, такі як сніжинки, зірочки, ялинки. Експериментуйте з кольором і формою, не бійтеся зробити новорічний декор яскравим і привабливим, адже на вікнах він простоїть лише кілька тижнів, не набридаючи. Якщо в будинку є дитина, з ним можна вирізати всілякі сніжинки і зірочки. Для цього вам знадобиться кольоровий папір, безпечні дитячі ножиці. Для того, аби створити гарні вирізані елементи на сніжинці можна текож взяти фігурні дироколи https://100idey.com.ua/osnovi-ta-instrumenti-ua/dirokoli-figurni-ua і застосувати всю свою фантазію.
IMG_2410-700x700.webp
  • Новорічні прикраси на шторах. Якщо попередня ідея вам не підходять, тому що після неї стоїть нове завдання — миття вікон, то варіант декорування штор не вимагає подальшого прибирання. Повісьте на камінну полицю ялинкові кульки, перев’язані стрічкою — ця проста і прозора прикраса ідеально підходить для спальні або вітальні, а можна зробити зав’язку для штор з новорічними іграшками і атласною стрічкою. Незаперечною перевагою такого варіанту прикраси є те, що такі прикраси дуже легко зняти, заздалегідь приклеївши їх на двухсторонній скоч https://100idey.com.ua/osnovi-ta-instrumenti-ua/dvostoronnij-skotch-ua  і заховати до наступного Нового року. Якщо у вас є довга гірлянда з оригінальними підвісними елементами, повісьте її уздовж карниза. Такий імпровізований «ламбрекен» додасть приміщенню святковості.
1160-328=-700x700.webp
  • Ялинкові іграшки, кульки та гірлянди. Для прикраси підійдуть самі різні гірлянди, які ви також можете зробити самостійно, якщо хочете. Ще один цікавий варіант прикраси вікна — ялинкові кулі, підвішені під карнизом за допомогою атласної, або будь-якої іншої стрічки, ниток, або волосіні. Слід пам’ятати, що найкраще такі підвіски виглядають, коли вони розташовані на різній висоті по відношенню до підвіконня — ефект «хаотичності» тільки додасть фарб цій композиції. Якщо у вас під вікном стоїть радіаторна батарея, то при теплому повітрі кульки будуть злегка коливатися. Найпростіший спосіб зробити гірлянди для новорічних віконних прикрас — це вирізати сніжинки і закріпити їх білою ниткою, щоб вийшла оригінальна підвісна композиція.
11-0002-700x700.webp
662-4256036-700x700.webp
  • Малювання гуашшю. Експериментуйте і використовуйте яскраві кольори, малюючи ялинки, Дідів Морозів, замети і сніговиків на вікнах спальні вашої дитини. Процес розпису вікон настільки захоплюючий, що варто просто залучити до нього дітей – їм це сподобається, а для полегшення декорування витористайте трафарети https://100idey.com.ua/osnovi-ta-instrumenti-ua/trafareti-ua з сніжинками, чи сніговиками. Будьте уважні при виборі фарб, підійдуть найпопулярніші гуашеві фарби, пальчикові фарби для дитячої творчості і акрилові фарби, що змиваються водою. Розроблений малюнок наноситься на скло і декорується.
GPT50045991_1-700x700.webp
676-3025-700x700.webp

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *