Основні переваги електричного опалення

Протягом тривалого часу газ вважався найдешевшим способом опалення житла. Це найпоширеніша форма опалення в будинках.

Електричні обігрівачі, однак, перетворилися на енергоефективну альтернативу, з усіма перевагами старих накопичувальних обігрівачів, але без жодного з їхніх недоліків (джерело). Відмова від газу набирає обертів, чому сприяє низка важливих факторів:

  • Витрати: витрати на встановлення газового опалення набагато вищі, ніж електричного, і в середньому служать не так довго.
  • Технологія: технологія електричного опалення зростає в можливостях, але знижується в ціні.
  • Екологія: споживачі більше усвідомлюють потребу в екологічно чистих та ефективних системах опалення, які є сталими.

Встановлення

Електричні системи опалення простіше і дешевше встановлювати в порівнянні з газовим центральним опаленням, яке вимагає прокладання труб, вентиляційних отворів і каналів. Вони не потребують димоходу або трубопроводу, тому немає ніяких обмежень щодо дизайну будівлі. Також немає жодних проблем з плануванням. Просте підключення до електромережі — це все, що потрібно, тому для новобудов це означає, що вони можуть бути встановлені на другому етапі електропроводки.

Встановлення газової системи — це велика робота, і може зайняти кілька тижнів, щоб встановити нові труби, радіатори та котел у сертифікованого фахівця з газового господарства. Це також може завдати шкоди вашому майну.

Безпека та шум

Електричні обігрівачі, як правило, безпечніші за газові, оскільки вони не спалюють паливо для виробництва тепла. Це усуває такі ризики, як викиди чадного газу та вибухи. Немає заповнених водою труб, тому існує менший ризик пошкодження майна через протікання або розрив трубопроводу.

Газові системи можуть бути набагато шумнішими через гарячу воду, що протікає по трубах. Клекотіння є поширеним шумом і звучить дуже схоже на кипіння чайника. Насправді це попереджувальний знак, викликаний накопиченням осаду або вапняного нальоту. Щоб видалити ці відкладення, вам знадобиться послуга з промивання. В електричних системах шум не видається і вапняний наліт не утворюється.

Вартість

Газ дешевший за електроенергію для щоденного використання, але справжні витрати, які слід враховувати, — це витрати на встановлення, технічне обслуговування та експлуатацію, а також середня тривалість терміну служби виробу.

Електричне опалення дешевше в установці, ніж газове, не потребує витрат на обслуговування і служить на 50% довше, ніж середній газовий котел. Крім того, воно має 100% ККД, тобто вся електроенергія, яку ви використовуєте і за яку платите, перетворюється на тепло.

Якщо врахувати всі фактори вартості, то електричне опалення значно перевершує газове.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *