Як обрати підлогу для житлового приміщення

Підлога для житлового простору вашого будинку дійсно зводиться до особистого вибору. Комусь подобається плитка в житлових приміщеннях, комусь дерево, іншим килим, а декому, можливо, всі три. Якщо ви шукаєте покриття для підлоги, яке підійде саме вам, обов’язково читайте наші рекомендації!

Як обрати підлогу для житлового приміщення

Плитка

Плитка пропонує майже необмежену різноманітність візерунків і стилів, від простих до екзотичних, завдяки чому плитка може надати кімнаті дуже креативну або екзотичну атмосферу. З іншого боку, плитка може відчуватися холодною і твердою під ногами, тому вона може бути не найкращим вибором, якщо ви шукаєте щось більш затишне.

Дерево

Дерев’яна підлога має природну красу та елегантність, вона тепліша і легша для ніг і спини. Вона стійка до плям, легко чиститься і пропонує довгострокову універсальність, оскільки її можна шліфувати та полірувати.

У вас є кілька варіантів, коли мова йде про тверду підлогу.

Найбільш популярними різновидами є:

  • дуб;
  • клен;
  • береза;
  • сосна.

Усі ці породи дерева мають кілька різних сортів якості, що дозволяє певним чином контролювати як вартість, так і зовнішній вигляд дерев’яної підлоги, починаючи від дощок з великою кількістю нерівностей, аж до дощок, які майже повністю однакові.

Ще один вибір, який вплине на загальний вигляд вашої підлоги, — це фактична ширина дощок. Термін смуговий настил відноситься до більш вузьких зрізів деревини, зазвичай близько 2 3/4 дюймів в ширину або менше, тоді як дощата підлога відноситься до більш широких дощок, приблизно до 7 дюймів. Майте на увазі, що слід уникати дерев’яної підлоги під землею, де постійна вологість може спричинити деякі проблеми.

Ламінат

Наприклад, якщо ви хочете викласти дерев’яну підлогу в готовому підвалі, вам краще вибрати дерев’яний ламінат. Цей матеріал виготовлений з багатошарового сердечника, покритого листяними породами, що набагато краще протистоїть розширенню та стисканню, ніж тверда деревина.

Килим

І, нарешті, є килим. З точки зору чистоти тепла та інтимності, килим, мабуть, є топом. Це особливо чудово для спалень і будь-де, де ви можете проводити багато часу босоніж. Килим також забезпечує певну звукоізоляцію, а також деяку теплоізоляцію. Тому це хороший вибір для приміщень, які не мають тепла під ними, наприклад, над гаражем.

Килим доступний у широкому діапазоні стилів, ворсу та вартості. Незалежно від того, чи ви віддаєте перевагу класичній вовні чи еластичному нейлону, просто зробіть домашнє завдання заздалегідь. І пам’ятайте, що якість і товщина прокладки, яку ви використовуєте під нею, майже дорівнює важливості самого килима для визначення терміну його служби у вашому домі.

Висновки

Вибір підлоги – важливе рішення, але це не повинно бути надмірним стресом. Плануйте заздалегідь, задавши собі всі важливі питання, включно з тим, хто буде використовувати кімнату, яку атмосферу ви сподіваєтеся створити, скільки зусиль ви хочете витратити на її встановлення та обслуговування, і, звичайно, на що ви готові витратити. Зробивши це, а також відвідавши магазин покриття для підлоги ось тут, ви будете на шляху до вибору ідеальної підлоги!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *