Як швидко вилікувати рану

Ніхто з нас не застрахований від того, щоб випадково поранитися ножем на кухні, збити коліна або обпектися об гарячий чайник. Навіть маленькі садна й ранки приносять дискомфорт у наше життя, і часто виникає ситуація, коли прибрати рану потрібно швидко. На щастя, існують спеціальні ліки для швидкого загоєння ран. До таких препаратів відноситься лінійка засобів Бепантен®, про які ми сьогодні розповімо докладніше.

Склад препаратів Бепантен®

Основна діюча речовина всіх препаратів Бепантен® – це декспантенол. Цей хімічний склад є похідним пантотенової кислоти, одним з вітамінів групи B. Декспантенол бере участь у регенерації тканин та прискорює клітинний метаболізм. Застосування декспантенолу допомагає значно прискорити процес загоєння ран, опіків. Оскільки речовина використовується локально, декспантенол не всмоктується в кров, а значить немає системного впливу на організм, що робить його безпечним для застосування у дитячому віці, а також для вагітних та годуючих.

Форми випуску

Препарат має чотири форми випуску:

● мазь;

● крем;

● спрей;

● крем Бепантен® плюс.

В основу всіх форм випуску покладено вищеописаний компонент декспантенол. Однак допоміжні складові можуть відрізнятись. Мазь має жирну структуру, добре підходить як профілактика пелюшкового дерматиту. Її наносять під підгузок після гігієнічних процедур. Жирна структура дозволяє захистити ніжну дитячу шкіру від виникнення попрілості, а також захищає від агресивного впливу аміаку, що міститься у сечі. Мазь застосовують й для інших цілей: загоєння ран, саден і обробки опіків.

Крем має аналогічні властивості, проте його структура ніжніша і м’якша. Крем легко вбирається без залишку, призначений для догляду за сухою шкірою обличчя та тіла у дітей та дорослих. Бепантен® крем допоможе прибрати лущення, почервоніння та захистить шкіру від впливу морозу, вітру та агресивного ультрафіолетового випромінювання. Також підходить для нанесення під підгузок дітям не схильним до появи попрілості.

Спрей, крім декспантенолу, містить хлоргексидин і оптимально підходить для обробки опіків та інших мокрих ран. Наносити спрей на пошкодження потрібно з відстані 10 см, що дозволяє не торкатися болючої рани руками. Хлоргексидин дезінфікує рану, а значить дозволяє знизити ризик приєднання бактеріальної інфекції.

Бепантен® крем плюс також має у складі хлоргексидин і призначений для використання у тих випадках, коли рана потребує додаткової дезінфекції. Цим кремом часто користуються мами, що годують, при виникненні ерозії сосків. Легка структура дозволяє комфортно використовувати крем відразу після годування, уникнути появи тріщин і ранок на грудях. Зверніть увагу, що перед годуванням треба ретельно змити засіб проточною водою з милом.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *