Як вибрати еко сумку

Поняття сумки-шопера з’явилося у нашому житті відносно недавно. Хоча, по суті, подібним типом аксесуарів в свій час користувалися наші мами та бабусі. Зараз, в епоху масового поширення пластику та поліетилену, ми знову повертаємося до тих добре відомих надійних торбинок, маючи перед собою лише одну мету, – максимальне збереження навколишнього середовища. Тим більше, що еко сумки купити можна в різному форматі – обрати необхідну модель можна за кольором, розміром, формою та навіть призначенням. Кожен покупець в наразі має можливість придбати їх онлайн на сайті компанії ​​«Борса» у будь-якій кількості. В свою чергу, власники великих і малих магазинів вважають за потрібне купувати еко сумки оптомщоб мати можливість долучати своїх потенційних клієнтів до шляхетної справи підтримки екології. Разом з тим, купуючи такі шопери оптом, вони непогано заробляють, реалізуючи їх за роздрібними цінами.

Різновиди еко-сумок

На сьогоднішній день покупцю доступний надзвичайно великий асортимент такої продукції. Головне призначення таких сумок – зручне транспортування покупок з магазину додому. Зазвичай господині намагаються підібрати виріб з міцного та практичного матеріалу для того, щоб сумка змогла прослужити максимально довго.

Як правило, в процесі виробництва використовується так сировина:

  • Бавовна – такі речі мають надзвичайно стильний та презентабельний вигляд, забезпечуючи гарну текстуру. Вони дуже зручні, особливо в літній час, добре перуться та майже не втрачають свою форму. В якості додаткового оздоблення можуть мати масу різних елементів – кольорові або монохромні принти, вишивку, наліпки тощо.
  • Спанбонд – особливе полотно, створене на базі поліпропілену, яке виготовляється з розплавлених полімерів. Матеріал напрочуд міцний, витривалий, під час утилізації розкладається природньо, без утворення шкідливих речовин. В сумках зі спанбонду добре носити молокопродукти, м’ясо, рибу, овочі та фрукти. Важливо те, що такі торбинки в складеному вигляді надзвичайно компактні і легко зберігаються навіть у кишені.
  • Плащівка – ідеальна тканина для сумок, які експлуатуються у вологу погоду. Вони дуже добре перуться, не пропускають пил та забруднення всередину і вирізняються підвищеною практичністю.

Шопери можуть мати різну форму, але найбільшим попитом користуються прямокутні варіанти. При цьому важливо, щоб вони мали довгі ручки, завдяки цьому сумку можна носити як в руці, так і на плечі.

На що треба звертати увагу при виборі?

Підбираючи найбільш зручну модель із наявного різноманіття, яке пропонують сучасні виробники, варто брати до уваги деякі моменти. В першу чергу, треба подивитися на дно. Воно має бути міцним, добре прошитим, бажано – укріпленим додатковою строчкою. Ручки також повинні міцно триматися, бути достатньо широкими, та зручними для утримання в долонях. Тканина має бути щільною, строчки – рівними.

Найчастіше еко-сумки пропонуються без застібки – просто у вигляді великої торби. Проте деякі моделі можуть мати зверху зав’язки. Такі варіанти дозволяють не хвилюватися про те, що продукти випадуть на підлогу, наприклад, під час поїздки у транспорті. Крім цього, в торбинках із зав’язками, які можна придбати на сайті компанії «Борса», зручно брати з собою спортивну форму або змінне взуття в школу.

Якщо вам потрібна модель, призначена для цілеспрямованих походів до супермаркету, – віддавайте перевагу бавовняним виробам. Якщо ж ви часто збігаєте до магазину дорогою після роботи – придбайте собі компактну модель зі спанбонду або плащівки, яка буде зручно лежати у вашій сумочці, не займаючи багато місця.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *