Як знайти хороші запчастини на мототрактор: 5 ознак якісних деталей

При експлуатації мототракторів та мінітракторів у їх вузлах з часом неминуче з’являються несправності різного ступеня серйозності. Їх викликає високе навантаження, неправильне обслуговування, природне зношування. На щастя, у власників с/г техніки є безліч можливостей купити запчастини на мототрактор та провести самостійний ремонт. Однак недостатньо просто придбати будь-які відповідні запасні частини. Важливо замовляти продукцію, яка зможе довго виконувати свої функції. Для цього потрібно знати ознаки, що відрізняють гідні запчастини для міні-тракторів від неякісних підробок.

Ознака 1. Виробник

Якщо ви давно займаєтеся сільським господарством, то, напевно, у вас в пам’яті вже склався список торгових марок, для яких виробляються надійні запчастини на мототрактори. В Україні не складно знайти товари для садової техніки Garden Scout, Zubr, Crosser та інших китайських брендів.

Підбір якісних запчастин для мототрактора

Ознака 2. Матеріали

Від матеріалу виготовлення запчастин на мінітрактор залежить їхня зносостійкість, здатність витримувати навантаження. Металеві деталі двигуна та інших агрегатів повинні бути виготовлені зі сталі, чавуну, литого алюмінію, іншого міцного сплаву, передбаченого виробником сільгосптехніки та обладнання. Не повинно бути пір та інших дефектів. Це стосується гуми і силікону в ущільнювальних прокладках. У магазинах з продажу розхідників ці товари сильно відрізняються за якістю. Не варто сильно економити та замовляти продукти з найнижчою ціною.

Ознака 3. Сертифікати

Сертифікація гарантує, що постачальник не намагається продати низькоякісну підробку. При покупці через інтернет переконайтеся, що продавець надає документи, що підтверджують походження запчастини для мінітрактора https://tata-agro-moto.com, мототрактор.

Ознака 4. Строк гарантії

Іноді проблеми з запчастиною для мінітрактора виявляються лише після встановлення та проби у справі. Тому важливо, щоб постачальник залишав клієнту право відновити браковану продукцію. У магазині Tata-Agro-Moto термін гарантійного повернення запчастини на мото- та мінітрактори складає 14 днів. Якщо наявність брака підтвердиться на експертизі, покупцю сплатять доставку в обидві сторони.

Ознака 5. Відгуки

Як підібрати запчастини для мінітрактора

За відсутності особистого досвіду використання варто запитати про запчастини на мототрактор на тематичних форумах у власників такого ж трактора або обладнання. На затребувані позиції в каталогах інтернет-магазинів, зазвичай, вже є розгорнуті відгуки покупців. Їхнє уважне вивчення підстрахує від помилок. Заздалегідь дізнавшись про проблеми, не доведеться шкодувати про те, що ви купили погану запчастину.

Також рекомендуємо відштовхуватись від наступних нюансів:

  • сумісність із трактором та його обладнанням (у т. ч. навісним);
  • доступність на ринку;
  • індивідуальні особливості запчастин для міні-тракторів.

Бажаємо вдалих покупок!

Автор: Новіков Олександр Сергійович (експерт Tata-Agro-Moto).

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *