Черкащани більше не отримуватимуть сповіщення від ДСНС у межах тестування системи інформування

[ad_1]

18:00, Вчора

Надійне джерело

Черкащани більше не отримуватимуть сповіщення від ДСНС у межах тестування системи інформування

Про це написав заступник голови в ДСНС України Роман Примуш у фейсбуці.

“Розумію, що процес тестування, який ми розпочали 7 вересня, викликав низку незручностей і обріс мемами, але величезна кількість технічних рішень і питань, які потрібно було вирішити вимагала певного часу для тестування”, – пояснив Роман Примуш.

За його словами, минулого року впровадження цієї системи оцінили в декілька мільйонів доларів і майже рік часу на всі роботи, але завдяки багатьом партнерам нині проєкт реалізовують безкоштовно.

“Надалі ця система перейде в дослідну експлуатацію і буде використовуватись для надсилання реальних сигналів про загрози для українців. Ми ж у взаємодії з виробниками мобільних телефонів працюємо над підвищенням охоплення абонентів та розширенням кількості пристроїв, які можуть отримувати сповіщення”, – додав заступник голови в ДСНС України Роман Примуш.

Нагадаємо, з 7 вересня в Черкаській області розпочалось тестування нової системи інформування населення про надзвичайні ситуації. Його здійснювали за допомогою операторів мобільного зв’язку Київстар, Vodafone та lifecell.

Джерело: Вісімнадцять три нулі

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

[ad_2]

Источник: 0472.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *