“Це була робота, що надихала”, – Кошова попрощалася з Черкаською ОВА


21:30, Вчора

Надійне джерело

“Це була робота, що надихала”, – Кошова попрощалася з Черкаською ОВА

Про це вона написала у своєму фейсбуці.

“За ці 15 років я незліченну кількість разів повторювала: «Все і в усіх буде добре! Ми працюємо для людей!» і «Все, що не вбиває, – робить сильнішими!» Для мене це були роки важкої, але водночас цікавої праці. Починала з управління охорони здоров‘я, завершую заступником голови ОДА. Якщо коротко: це була робота, що надихала, мотивувала розвиватися і рухатися вперед. Це робота з новими викликами ледь не щодня. І ми їх, вважаю, гідно долали”, – написала Лариса Кошова.

“Ми «зустріли» три хвилі ковіду, підсилили лікарні централізованим киснем і дооснащували їх необхідним обладнанням. Ми активно вакцинувалися. А паралельно відкривали спортивні майданчики. Досягали успіхів у робототехніці. Проводили велику кількість різних заходів. Та багато-багато іншого”, – додає вона.

Окремо Лариса Кошова подякувала своїм наставникам і керівникам, медикам, освітянам, спортсменам, волонтерам, працівникам архіву, контактного центру, кожному працівнику обласної державної адміністрації та головам районних державних адміністрацій і територіальних громад.

24 лютого все змінилось. Але всупереч усьому ми продовжували освітній процес, стабілізували медичну систему, приймали вимушених переселенців, – продовжила Лариса Кошова. – Я дякую кожному, хто був поряд усі ці роки. Хто вірив, допомагав, підтримував. Кажуть, що за стінами ОДА є життя. Настав час перевірити”.

Джерело: Вісімнадцять три нулі

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Источник: 0472.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *