На Черкащині комісія з легалізації робочих місць розпочала перевіряти підприємців

[ad_1]

На Черкащині комісія з легалізації робочих місць розпочала перевіряти підприємців

З 8 червня у Смілі відновила свою роботу комісія з легалізації робочих місць. Члени комісії вже виїжджали у перші рейди, вчора було обстежено 45 робочих місць на смілянському ринку. Звісно, було виявлено кількох порушників та незареєстрованих працівників.

На перший раз порушники отримали попередження від комісії та прохання офіційно зареєструватися і оформити належним чином своїх робітників. Наступного разу члени комісії вже не будуть такими добрими і штрафуватимуть нелегальних працівників, — про це попередив заступник міського голови Олександр Лисенко.

Також Олександр Лисенко звернувся до підприємців нашого міста з проханням вчасно та у повному обсязі сплачувати податки. Наше місто перебуває в тилу, завдяки захисту ЗСУ у нас спокійно, тож ми мусимо працювати і наповнювати бюджет.

А ще заступник міського голови нагадав, що у минулому році завдяки активній роботі комісії з легалізації робочих місць було офіційно зареєстровано 277 нових робочих місць. Та ще й сплачено до бюджету міста 1,5 млн грн податків.

Джерело

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

[ad_2]

Источник: 0472.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *