Уже видали 275 продуктових наборів пільговим категоріям містян


19:00, Вчора

Надійне джерело

Уже видали 275 продуктових наборів пільговим категоріям містян

Звертаємо увагу, що до категорій, які мають право на отримання таких наборів віднесено громадян, які проживають та їх місце проживання зареєстровано у м. Черкаси і належать до таких категорій: багатодітні сім’ї; малозабезпечені сім’ї; одинокі матері; особи пенсійного віку, які не набули права на пенсію; особи, які не мають права на пенсію; особи з інвалідністю з дитинства та діти з інвалідністю та перебувають на обліку у департаменті соціальної політики Черкаської міської ради як отримувачі відповідного виду державної соціальної допомоги; сім’ї з дітьми, які опинилися у складних життєвих обставинах та перебувають на обліку у Черкаському міському центрі.

Звернутися за продуктовим набором може особа, на чиє ім’я призначено державну соціальну допомогу або особа, яка перебуває на обліку в Черкаському міському центрі соціальних служб (для сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах).

Забезпечення продуктовими наборами здійснюється на отримувача та кожного з членів його сім’ї, на яких нараховується відповідна державна соціальна допомога. Попередній запис громадян здійснюється за номерами телефонів:

(095)200-16-45

(067)509-50-26

(093)296-54-58.

Під час написання заяви на отримання продуктового набору заявнику необхідно мати: оригінал та копію документу, що підтверджує його особу та підтверджує реєстрацію місця його проживання, оригінал та копію довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків.

Звертаємо увагу громадян, які мають паспорт громадянина України, виготовлений у формі ID-картки, про необхідність під час написання заяви мати при собі оригінал та копію довідки про внесення відомостей до Єдиного державного демографічного реєстру, видану територіальними органами та підрозділами Державної міграційної служби разом з ID-карткою, для підтвердження відомостей про місце проживання.

Про це інформує департамент соціальної політики Черкаської міської ради.

Джерело: Прочерк

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Источник: 0472.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *