Знов оголошено літконкурс на премію ім. М. Масла, хоча попередні переможці премію не отримали

[ad_1]

Знов оголошено літконкурс на премію ім. М. Масла, хоча попередні переможці премію не отримали

Премія встановлена за підтримки Черкаської обласної організації НСПУ для заохочення професійних і непрофесійних літераторів до творчих пошуків у галузі літератури, до створення високохудожніх поетичних і прозових творів про українське село, красу рідної природи (пейзажна та натурфілософська лірика) та працю на українській землі.

Премія присуджується у двох номінаціях:

1) за кращий художній твір молодого автора (віком до 35 років), зміст якого відповідає вказаним тематичним вимогам;

2) за кращий художній твір, зміст якого відповідає вказаним тематичним вимогам.

Грошовий еквівалент Премії встановлюється в розмірі 10.000 (десять тисяч) гривень у кожній номінації.

Конкурс на здобуття премії оголошується щорічно 1 вересня. Прийом робіт на конкурс закінчується 1 грудня. Із1 грудня до 1 січня проводиться громадське обговорення творів, поданих на конкурс. Хід конкурсу та його підсумки висвітлюються в засобах масової інформації.

До участі в конкурсі допускаються книги чи прирівняні до них публікації в літературних часописах, надруковані протягом останніх 3-х років, не відзначені іншими преміями, але з числа тих, які здобули високу оцінку літературної критики, громадськості, широкого кола читачів. Мова творів – українська.

Право висунення творів на здобуття премії мають колективи творчих спілок і товариств, мистецьких, навчально-наукових, культурно-просвітницьких установ і закладів (при цьому додається відповідний протокол). Кожна з організацій може представити на здобуття премії один або декілька творів одного автора. Посмертно і повторно премія не присуджується.

Організація, яка висуває кандидатуру на здобуття премії, подає до конкурсної комісії (за адресою: с. Шрамківка Золотоніського р-ну Черкаської обл., вул. Незалежності, 16, e-mail: [email protected]) такі документи:

— офіційне подання з формулюванням позиції та її короткою мотивацією;

— п’ять примірників представленого твору чи творів, які згодом будуть передані до бібліотек Черкащини;

— рецензії та відгуки, опубліковані в пресі (за наявності);

— творча характеристика на автора-претендента;

— протокол засідання установи чи організації, яка висуває кандидатуру.

Про це повідомляє конкурсна комісія.

Нагадаємо, Назарій Вівчарик та Людмила Тараненко стали торік лауреатами Всеукраїнської премії імені Михайла Масла. Торік премія не була сплачена, проте цьогоріч знову оголошується конкурс і анонсується нагородження премією.

Джерело: Прочерк

[ad_2]

Источник: 0472.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *