Безрамні системи - різновиди та сфери застосування

Безрамне засклення — це конструкції із мінімальною кількістю профілю, максимальною площею скла. Конструкція дозволяє зробити приміщення візуально більшим та вищим, наповнити кімнату сонячним світлом та зекономити на вартості комунальних послуг. Безрамні системи гармонічно адаптуються у сучасний дизайн як приватних будинків, квартир, так і розважальних, бізнес-центрів, закладів громадського харчування тощо.


Замовити безрамне скління балкона, терас, оселі або громадського місця можливо із мінімальними витратами часу та зусиль. Виконання замірів виконується при виїзді профільного спеціаліста, деталі щодо консультування можливо отримати онлайн. Для клієнтів доступні різні типи та кольорова палітра в залежності від вимог інтер’єру та особистих побажань. 


Типи безрамного засклення:

  1. Складні безрамні вікна — конструкції з великою кількістю складок, що дозволяють розкривати їх як акордеон. Найчастіше використовуються у приватних будинках та закладах громадського харчування. 
  2. Скляні системи без рам — моделі, що складаються з глухих склопакетів та вікон, які можуть бути розташовані поруч або один за одним, утворюючи стіну без рам.
  3. Поворотно-складні безрамні вікна — це конструкції, що можуть відкриватись як стандартні вікна, або згортатись за допомогою спеціальних петель.

Сфери застосування безрамних конструкцій:

  1. Приватні та багатоквартирні квартири — безрамні вікна дозволяють максимально використовувати природне світло, забезпечують відмінну видимість та естетичний вигляд приміщень.
  2. Комерційні платформи — системи можуть використовуватись в готелях, ресторанах, магазинах та офісах. Передбачають наявність звукоізоляції (до 30 Дб) та захист кімнат від надмірного впливу сонячного випромінювання. 
  3. Будівництво — безрамні системи скління вікна можуть використовуватись у будівельній індустрії для створення фасадів та офісних приміщень.
  4. Архітектурні проєкти — конструкції застосовуються для створення виняткових архітектурних рішень. Дизайн та площа скління фактично не обмежується та може передбачати використання для кімнат великого метражу. Можливе тонування скла.

Безрамні системи скління можливо замовити для встановлення в будь-який куточок України з гнучкими умовами транспортування та оплати. Купівля конструкцій від перевірених виробників надасть можливість отримати гарантію та право на сервісне обслуговування. Високоякісні системи скління із гарантією від 10 років. 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *