Догляд за пухнастим волоссям у домашніх умовах

Волосся, що є сухим, пошкодженим або ослабленим частим фарбуванням, використанням випрямляча або щипців для завивки, частіше стає пухнастим і неслухняним для укладання. Щоб прибрати проблему, адаптуйте догляд до їхніх конкретних потреб і придбайте косметику, яка допоможе вам зберегти ваші локони гладкими і блискучими. Це можуть бути живильні та відновлювальні маски для волосся, які глибоко проникають у структуру волосся. У результаті форма локонів має більш об’ємний вигляд та набуває шовковистості, тому що кутикули випрямляються, а структурні пошкодження заповнюються.

Чому пушиться волосся

Слід зрозуміти, що коріння цієї проблеми криється в самій структурі волосини. Вона складається з трьох шарів – кутикули (зовнішній шар), кори та медули (внутрішні шари). Кутикула відіграє роль захисного покриву волосини і її завдання – зберігати рівень вологи всередині волосини. Однак, постійний вплив шкідливих чинників, як-от часте використання термоінструментів для укладки волосся, хімічна процедура фарбування та вплив агресивного середовища, може призвести до пошкодження кутикули. Коли кутикула страждає, структура волосся стає більш пористим і схильним до пушіння. У результаті волосся втрачає свою гладкість і стає пухнастим, що робить укладання більш складним.

Як позбутися пухнастості

Існує безліч способів, які допоможуть вам боротися з пухнастістю волосся і повернути йому здоровий і гладкий вигляд. Важливо пам’ятати, що для кожної людини ефект від тих чи інших методів може відрізнятися, і знадобиться деякий час, щоб знайти найбільш підходящий варіант:

  • По-перше, слід звернути увагу на правильний догляд за волоссям. Використовуйте м’який засіб – зволожувальний шампунь і кондиціонер. Не нагрівайте волосся й уникайте частого використання термоінструментів. Також варто звернути увагу на техніку сушіння – краще використовувати натуральну сушку, попередньо промокнувши пасма рушником.
  • Одним із важливих моментів у боротьбі з пушінням волосся є регулярне зволоження. Використовуйте спеціальні зволожувальні маски та сироватки. Їх склад допоможе відновити та живити його структуру.
  • Також регулярна стрижка сприяє збереженню здорового волосся і запобігає посіченим кінчикам, які також можуть спричиняти пушіння.
  • І, звісно, не можна забувати про правильне харчування та догляд за організмом загалом. Правильне харчування, достатня кількість вітамінів і мінералів, а також гармонійний режим дня допоможуть повністю відновити локони і зміцнити коріння.
Догляд за пухнастим волоссям у домашніх умовах

Які засоби допоможуть від пухнастого волосся

Пухнасте волосся може виглядати недоглянутим і неохайним, що може негативно позначатися на зовнішності. Існує кілька засобів, які допомагають боротися з цією проблемою:

  • Зволоження. Пухнасте волосся часто спричинене його сухістю. Регулярне використання зволожувальних шампунів, кондиціонерів і масок допоможе пом’якшити і зробити його більш гладким. Шукайте засіб з написом «зволожувальний» або «згладжувальний», оскільки він допоможе зволожити волосяну кутикулу й усунути пухнастість. Також зверніть увагу на спрей-кондиціонер з антистатичним ефектом, який допоможе отримати випрямлення волосся і зробити його більш керованим.
  • Використання сироваток або олій. Ці продукти допомагають зволожити і забезпечити випрямлення волосся, запобігаючи пухнастості. Їх діюча речовина яка присутня в достатній кількості запобігає сухості пасом. Олія аргани, кокоса, макадамії та ши – хороші варіанти.
  • Фен з іонізацією. Допоможе знизити статичну електрику, яка може викликати пухнастість локонів. Він генерує негативно заряджені іони, які «заморожують» вологу у волоссі та допомагають знизити пухнастість.
  • Правильне харчування та догляд за волоссям. Здорове харчування, що містить достатню кількість вітамінів і мінералів, а також шовковиста подушка для сну і шовкові або поліестерові підстилки для голови можуть допомогти зменшити пухнастість.

Щоб волосся не пушилося, також варто обирати відповідні зачіски. Найкращі варіанти: вільний пучок, коса або високий хвіст. Їх не тільки легко зробити і вони дуже ефективні, але також допоможуть запобігти пошкодженню локонів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *