Три корисні властивості срібних прикрас

Чи знаєте ви про ту користь, яку можуть принести вам срібні прикраси? Особливо, якщо ви вирішите купити їх тут, в надійному інтернет-магазині. Так чи інакше, читайте далі, щоб дізнатися про основні корисні властивості, які мають прикраси зі срібла.

СРІБЛО Є ПРИРОДНИМ ЗОВНІШНІМ РЕГУЛЯТОРОМ ТЕПЛА ДЛЯ ВАШОГО ОРГАНІЗМУ

Природні охолоджуючі властивості срібла можуть зменшити надмірне тепло в організмі, яке викликає лихоманку, запалення, печію та сильні менструальні кровотечі. Коли дорогоцінний метал контактує з вашою шкірою, він автоматично покращує циркуляцію і регуляцію тепла у всьому тілі. Багато людей стверджують, що після носіння срібних прикрас вони відчувають почуття розслаблення.

Цікавий факт: лікарі аюрведи рекомендують «срібну воду» для лікування проблем, пов’язаних з теплом. Все, що вам потрібно зробити, це покласти кілька шматочків чистого срібла, монет або ювелірних прикрас у дві склянки води і уварити її до половини. Однак якщо ви маєте серйозні проблеми зі здоров’ям, краще звернутися до лікарні.

СРІБНІ АКСЕСУАРИ ВИЯВЛЯЮТЬ ТОКСИЧНІСТЬ У ВАШОМУ СЕРЕДОВИЩІ

У минулому срібло було важливим металом, який використовувався для виявлення отруєння миш’яком через те, що срібло тьмяніє при контакті зі сполуками на основі сірки. Срібний посуд дозволяв людям дуже легко з’ясувати, чи була їхня їжа підмішана отрутою, особливо в ситуаціях, коли здійснювалися замахи на знатних представників династії.

Три корисні властивості срібних прикрас

Сьогодні люди все ще вірять, що срібло реагує на елементи навколишнього середовища і змінює колір при виявленні токсичних речовин, тим самим попереджаючи вас про те, що все, з чим ви контактуєте, може бути небезпечним. Деякі люди також стверджують, що срібні прикраси слід носити більш регулярно (ось посилання, де можна їх придбати по вигідним цінам), оскільки при тривалому носінні вони іноді можуть посиніти, що вказує на високий рівень натрію.

СРІБЛО МАЄ АСТРОЛОГІЧНІ ПЕРЕВАГИ ДЛЯ ЗДОРОВ’Я

Згідно з астрологічними системами вірувань, носіння срібних прикрас приносить щастя і є символом процвітання в домі. Віруючі в астрологію носять срібло, щоб лікувати неправильні речі у своєму здоров’ї та житті.

  • Срібні прикраси покращують текстуру обличчя і шрами поступово почнуть зникати.
  • Якщо ви перебуваєте під великим психічним напруженням, срібні прикраси можуть розслабити ваш розум.
  • Складні стосунки також можна налагодити за допомогою тривалого використання срібних аксесуарів.
  • Носіння срібла підвищує рівень інтелекту і загострює розум.

Більше того, ті, хто заїкається, помітили поліпшення, носячи срібний ланцюжок на шиї.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *