Коли на Черкащині очікувати снігу та чи повернеться в регіон тепло розповіли синоптики


14:20, 22 листопада

Коли на Черкащині очікувати снігу та чи повернеться в регіон тепло розповіли синоптики

Сьогоднішній «темний» листопад, за словами синоптиків, на найближчому тижні снігопадів не обіцяє. За кліматом, стійкий сніговий покрив утворюється наприкінці листопада лише місцями, а на всій території області – у середині грудня. В окремі зими нестійкий сніговий покрив утворюється значно раніше – у третій декаді жовтня – першій декаді листопада.

За прогнозом, погода на поточному тижні буде різною. Понеділок завершує теплий період. У вівторок та середу, атмосферні фронти проявлять себе на Черкащині невеликими дощами, місцями з мокрим снігом, та запустять процес похолодання. У нічні та ранкові години на окремих ділянках доріг є умови для утворення ожеледиці. Практично до четверга холодне повітря пануватиме на Черкащині. Температура вночі 2-4º морозу, вдень – 2-4º тепла. У п’ятницю погода знову зміниться на вологу та теплу.

Відповідно до синоптичної класик – холод, який потрапить на Середземномор’я, сприятиме утворенню добре насичених вологою південних циклонів. Перша серія циклонів, які рухатимуться через Польщу, лише «закидатимуть» на Черкащину невеликі опади. Температура вночі близько 0º, вдень 3-8º тепла. За попередніми розрахунками, друга серія південних циклонів у найближчі вихідні проявить себе значними дощами та аномальним теплом.

Головна сторінка

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Источник: 0472.ua

Define Erectile dysfunction to open properly and kamagra pill cost usa whether they could.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *