Мокрий та туманний тиждень прогнозують синоптики

[ad_1]

Мокрий та туманний тиждень прогнозують синоптики

Впродовж робочого тижня на Черкащині утримається некомфортна з дощами та туманами погода. Інформує головний синоптик Черкащини.Глибока багатоцентрова циклонічна депресія, один за одним надсилає до нашого регіону циклонічні вихори.

Сьогодні Черкащина у зоні теплого атмосферного фронту. На фоні невеликих дощів температура повітря підвищується. У вівторок, сплеск тепла, відносний. Температура вночі 2-4º тепла, вдень 7-9º тепла. Інтенсивність опадів збільшиться! Надходження хвиль тепла провокуватиме утворення туманів, з видимістю 200-500 м.

У середу атмосферний фронт відкриє доступ холодному повітрю, температура повітря знизиться і впродовж доби утримається у межах +4..-1º, а в четвер температура продовжить знижуватися: 1-6º морозу, вдень +2..-3º. До дощів приєднаються мокрий сніг, сніг і навіть льодяний дощ, звичайно при такій синоптичній ситуації прогнозуємо ожеледь. Оскільки, атмосфера динамічна, погода мінлива, тому у п’ятницю чекаємо перерву в опадах. Температура вночі 0-5º морозу, вдень 1-6º тепла.

У вихідні Температурний фон підвищиться на 3-5º. І впродовж доби утримається в межах 3-8º тепла. За попередніми оцінками, зимового режиму погоди, з усіма його атрибутами не прогнозуємо ще два тижні.

https://dzvin.media/news

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

[ad_2]

Источник: 0472.ua

Top USA online payday loans detailed here https://www.webcashmoney.com : No hidden Fees or Surprises.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *