Обладнанням з Німеччини підсилили медицину Черкащини


Сьогодні медицину Черкащини підсилили обладнанням на 10 тисяч євро. Це стало можливим завдяки співпраці влади Звенигородської громади та Черкаської облради. Іншими словами, ряд посадовців налагодили зв’язки з німецьким фондом, який і передав допомогу.

На фото депутат облради Роман Сущенко у партнерстві з міським головою м. Звенигородка Олександром Саєнком та секретарем Звенигородської міської рад...

На фото депутат облради Роман Сущенко у партнерстві з міським головою м. Звенигородка Олександром Саєнком та секретарем Звенигородської міської ради Володимиром Низенком передають медобладнання головному лікарю обласного госпіталю ветеранів війни Черкаської облради Сергію Задорожньому

На фото депутат облради Роман Сущенко у партнерстві з міським головою м. Звенигородка Олександром Саєнком та секретарем Звенигородської міської ради Володимиром Низенком передають медобладнання головному лікарю обласного госпіталю ветеранів війни Черкаської облради Сергію Задорожньому

– Після початку повномасштабного вторгнення багато людей виїхало з України за кордон. Один з них Олександр Кононенко з Звенигородщини опинився в Німеччині. Він там вчиться і не забуває про рідну землю. Завдяки йому вдалося вийти на Фонд Eltville-HelpingHands. Один з тих, хто сприяв допомозі, це Пітер Фріз і його надійні та щирі колеги Герд та Нік. Будемо говорити і про подальшу допомогу. Адже хочеться підсилити обладнанням і районну та міську лікарню Звенигородки. Дякую тим, хто перевозив, доставляв обладнання, – каже преший заступник Черкаської облради, представник «ЄС» Роман Сущенко.

Міський голова м. Звенигородка Олександр Саєнко каже, що не в останню чергу вдалося заручитися довірою і налагодити побратимські зв’язки завдяки Роману Сущенку, якого знають, якому довіряють.

– Коли делегація їздила вперше, то це були представники Звенигородського краю, також депутати облради, з якими працюємо. Приємно, що там чули про Романа Сущенка, тож легко було увійти в контакт. Всього на території Німеччини побували вже двічі. І окрім медичного обладнання ми ще підсилили нашу пожежну команду, адже вже отримали 3 пожежні автомобілі для Звенигородського краю. Там і автомобіль з люлькою на 31 метр. Це навіть для девятиповерхівок згодиться, адже зараз маємо укрупнення і наші фахівці виїздять на виклики і в Тальне, Ватутіне, де якраз є такі високі будинки.

Обладнанням з Німеччини підсилили медицину Черкащини, фото-2

Сьогодні обладнання надали обласному госпіталю ветеранів та онкоцентру.

– Тут автоматичний аналізатор сечі, холтер моніторинг артеріального тиску і така ж система для кардіограми. Тобто мова про добовий моніторинг. У нас дещо було, але, зрозуміло, все постійно удосконалюється. І це сучасне якісне обладнання дуже стане в пригоді. Людина добу носить препарат, а потім лікар розшифровує і визначає ті етапи, де були порушення функцій органів. І це дуже важливо. Тим більше, зараз патологія різнобічна. І недостатньо один раз зробити кардіограму, щоб визначити загальну картину, – каже головний лікар обласного госпіталю ветеранів війни Черкаської облради Сергій Задорожний.

– До речі, нам обіцяли вийти на Бундесвер (збройні сили Німеччини), щоб передати методики і практики реабілітаційні, адже Німеччина брала участь в багатьох сучасних операціях з підтримки миру. Ми цей досвід готові перейняти. Можливо, це був би обмін досвідом між лікарями, які з’їздили б туди на навчання, – каже Роман Сущенко.

Обладнанням з Німеччини підсилили медицину Черкащини, фото-3
Обладнанням з Німеччини підсилили медицину Черкащини, фото-4
Обладнанням з Німеччини підсилили медицину Черкащини, фото-5
Обладнанням з Німеччини підсилили медицину Черкащини, фото-6

Назарій Вівчарик

Источник: 0472.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *