Почалася міграція мишей на сходи озимих на Черкащині


Почалася міграція мишей на сходи озимих на Черкащині

На Черкащині розпочалася міграція мишоподібних гризунів на сходи озимих культур та на площі багаторічних трав. Про це повідомляє ГУ Держпродспоживслужби в Черкаській області.

Надалі чисельність та шкодочинніть гризунів зростатиме за рахунок міграції їх із місць резервації (неугідь, лісосмуг), із площ пізніх просапних та інших культур. Зберегти сходи озимих культур допоможе своєчасне виявлення та знешкодження гризунів у разі 3-5 і більше жилих колоній на гектарі.

Необхідно внести в нори біологічні препарати і родентициди, які представлені у «Переліку пестицидів та агрохімікатів, дозволених до використання в Україні». Під час здійснення захисних заходів від мишоподібних гризунів слід дотримуватися загальноприйнятих державних санітарних правил ДСП 8.8.1 та правил особистої гігієни.

Не менше як за дві доби про час та місце проведення обробки необхідно обов`язково попереджувати голів ОТГ, старостів сіл і селищ, населення села та пасічників.

Нагадаємо, у межах 40-кілометрової зони Біосферного заповідника «Асканія-Нова» ім. Ф.Е. Фальц-Фейна НААН України заборонили застосування родентицидів з діючою речовиною бродифакум (за винятком застосування в закритих приміщеннях).

Агроновини України та світу (аграрний бізнес) | Agrotimes

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Источник: 0472.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *