Справжня осінь панує на Черкащині, - синоптик


Справжня осінь панує на Черкащині, - синоптик

На Черкащині панує справжня осінь. Холодне повітря, яке надійшло із північних широт, знизило температурний режим і вже три доби середньодобова температура 5-6º тепла, що більше відповідає кінцю жовтня. Про це повідомляє начальник Черкаського обласного центру з гідрометеорології .

На поточному тижні Черкащина стане «ареною» боротьби циклонів та антициклонів, тому погода буде надзвичайно мінливою: спостерігатимуться «температурні гойдалки», які «перекидатимуть» нас то в у листопад, то у вересень. Такі температурні контрасти будуть супроводжуватися рвучким вітром та баричною «пилою» – атмосферний тиск різко коливатиметься. Найближчої ночі та у першій половині дня 19 жовтня, атмосферні фронти із Західної Європи проявляться у нашому регіоні невеликими дощами. Температура вночі 1º морозу – 4º тепла, вдень 7-12º тепла. Наступну порцію дощу прогнозуємо у суботу – 23 жовтня.

Із середи, 20 жовтня, у наслідок надходження більш теплого повітря, температурний фон підвищиться. Але тепло нетривале. Якщо у п’ятницю, вдень аж 15-20º, то суботу лише 10-15º тепла. Надалі, прогнозуємо надходження арктичного повітря. Похолодає. Втім, нічого дивного в активізації холодних процесів немає, день вже істотно відстає від ночі.

Спостережні люди помічали, що із 19 жовтня, зникають купчасті хмари – яскраві представники літньої теплої погоди. Вже зараз автовласникам слід перейти на зимові шини, а також починати перебудовуватися на зимовий стиль кермування та звикати до менших швидкостей на дорогах.

https://kropyva.ck.ua

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Источник: 0472.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *