Створення індустріальних парків обговорили у ЧеркасахСтворення індустріальних парків обговорили у Черкасах

Перспективи створення та функціонування індустріальних парків обговорили в Черкасах. Сьогодні міський голова Анатолій Бондаренко провів зустріч із представниками робочої групи з питань розвитку індустріальних парків, яку очолює заступник Голови Комітету з питань економічного розвитку, Дмитро Кисилевський, та народною депутаткою Любов’ю Шпак. На ній йшлося про законодавчі особливості розбудови таких проектів та переваги для підприємців.

Участь у роботі наради з обранцями взяли перший заступник міського голови Сергій Тищенко, заступник міського голови Віктор Беззубенко, представники департаменту економіки та розвитку, департаменту архітектури та містобудування. Подібні зустрічі між центральною та місцевою владами вже відбулися у Львівській та Київській областях, на Буковині й на Волині.

– Індустріальні парки – це важливий елемент розвитку громади, який дозволяє формувати економічну активність на своїй території, більше з тим – 1 гектар індустріального парку створює 50 робочих місць, – прокоментував Дмитро Кисилевський. – Витрати на інфраструктуру індустріального парку – це інвестиції робочі місця для жителів громади та майбутні податки в місцевий бюджет.

Під час зустрічі Дмитро Кисилевський розповів про останні законодавчі зміни, які покликані спростити запуск цього поширеного у світі інструменту залучення інвестицій та стимулювання промислового розвитку.

Так, наразі Кабінет Міністрів України своєю постановою розширив перелік пріоритетних видатків, за якими здійснюються платежі в умовах воєнного стану. Це – надання грантів для створення або ж розвитку бізнесу, а ще – виготовлення проектної (проектно-кошторисної) документації об’єктів інженерно-транспортної інфраструктури, необхідних для створення та функціонування індустріального парку.

За його словами, найкращими прикладами розвитку індустріальний парків в Україні є досвід трьох міст. Це – Львів, Вінниця і Біла Церква. – Ми розуміємо, що для перемоги у війні, яку розв’язала проти нас росія, ми маємо підтримувати й наш економічний фронт. За цим – робочі місця, зміцнення оборони, безпека й майбутня відбудова нашої держави.

І вже зараз ми повинні пропонувати додаткові інструменти для підтримки та розвитку бізнесу, – прокоментував міський голова Черкас Анатолій Бондаренко. – Вдячний народним депутатам за конструктивну розмову, такі зустрічі завжди допомагають знаходити найкращі рішення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Источник: 0472.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *