У Черкаському лісгоспі протипожежні оновлення:квадрокоптери та ранцеві вогнегасники

[ad_1]

Актуальні та важливі протипожежні оновлення здійснили у Черкаському держлісгоспі протягом останніх тижнів. Як повідомив головний лісничий підприємства, для структурних підрозділів закупили п’ятдесят ранцевих лісових вогнегасників з гідропультами та два квадрокоптери.

У Черкаському лісгоспі протипожежні оновлення:квадрокоптери та ранцеві вогнегасники

Квадрокоптерів, разом з новими, відтепер у Черкаському лісгоспі буде три. Як зазначають черкаські лісівники, безпілотні літальні апарати є досить дієвим під час пожежонебезпечного періоду, адже допомагають спостерігати за лісовими масивами з висоти пташиного польоту, точно та швидко визначають місце загорання, площу пожежі, а в разі необхідності за допомогою дрона можна координувати гасіння лісової пожежі.

Крім того, квадрокоптери активно застосовують у лісоохоронній діяльності та при лісопатологічних обстеженнях, моніторингах стану лісових насаджень за допомогою фотофіксації та відеозйомки.

Варто  додати, що у Черкаському держлісгоспі протягом усього пожежонебезпечного періоду постійно здійснюють необхідний комплекс протипожежних та профілактичних заходів. Під час найвищого класу пожежної небезпеки, який встановився у лісах Черкащини нині,  відбувається цілодобове чергування.

Функціонують чотири камери відеоспостереження, які дозволяють моніторити усі хвойні насадження підприємства під перехресним відеонаглядом. Під час пожежонебезпечного періоду недопущення, вчасна локалізація і ліквідація лісових пожеж – пріоритетне завдання для лісівників.

І у Черкаському лісгоспі з цим завданням добре справляються, адже постійно працюють над удосконаленням та покращенням  протипожежного напрямку. Так, станом на сьогодні у лісах підприємства  зафіксовано 2 випадки низових лісових пожеж на загальній площі 0,12 га. Для порівняння – минулоріч за відповідний період зафіксували 14 випадків низових лісових пожеж на загальній площі 4,48 га.

ГОЛОВНА

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

[ad_2]

Источник: 0472.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *