Заходи з нагоди річниці Чорнобильської катастрофи відбулися у Черкасах

[ad_1]

Заходи з нагоди річниці Чорнобильської катастрофи відбулися у Черкасах, фото-1

Жертв аварії на Чорнобильській АЕС вшанували у Черкасах. Пам’ятні заходи відбулися у Соборному парку. Участь у них взяли представники обласної, міської влади, духовенства, силових структур, громадськості та чорнобильської спільноти.

Спочатку священики провели молебень за загиблими під час тих трагічних подій. Потім перед присутніми виступили начальник Черкаської обласної військової адміністрації Ігор Табурець та Ольга Янчук, голова обласних громадських організацій Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України» та «Діти Чорнобиля». Вони відзначили, що Чорнобильська аварія – це трагедія, яку ми не в праві забути.Учасники заходу також поклали квіти до пам’ятника жертвам Чорнобильської трагедії.

«Сьогодні ми маємо не лише згадувати про Чорнобильську катастрофу як про подію минулого, а й пам’ятати про нинішню небезпеку, яка загрожує не лише Україні, а й усьому людству, у разі безвідповідального ставлення до ядерної енергетики, і про ту відповідальність, яку ми несемо перед майбутніми поколіннями за збереження нашого світу», – прокоментував секретар Черкаської міської ради Юрій Тренкін.

«У 37-му річницю аварії на Чорнобильській АЕС, ми вшановуємо подвиг кожного, хто захищав світ від радіації. Ми дякуємо всім, хто боровся з вогнем і розчищав завали на станції, евакуював людей, надавав медичну допомогу. Усі тоді об’єдналися, аби протистояти цьому страшному виклику.

І зараз, на жаль, росія продовжує ядерний тероризм та створює нові загрози на атомних об’єктах. Свідомо обстрілює та захоплює їх. Увесь світ має об’єднатися для того, аби не дати ані найменшої можливості повторитися непоправній трагедії.Низький уклін учасникам ліквідації наслідків вибуху на ЧАЕС. Дякуємо кожному», – зазначає міський голова Анатолій Бондаренко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

[ad_2]

Источник: 0472.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *