Зловживання цим чаєм може стати причиною руйнування печінки: його п'ють майже всі

[ad_1]

15:00, Вчора

Надійне джерело

Фото: Freepik

Фото: Freepik

Вчені розкрили чай, який має найбільш потенційно шкідливий вплив на організм і рекомендують споживати його з обережністю. Цікаво, що багато людей вважають саме його найкориснішим для свого організму.

Мова саме про зелений чай, який багато людей вживають з метою схуднення та для покращення свого здоров’я, а також рекомендують його тим, хто має підвищений тиск.

Згідно з повідомленням медичного центру Kaplan в Ізраїлі, зелений чай було визнано найшкідливішим напоєм для печінки. Його регулярне вживання має негативний вплив на функціонування цього органу. Інформація про це була опублікована в авторитетному міжнародному журналі GastroHep.

Професор Стівен Мельник, який був головним дослідником, відзначає, що зелений чай не спричиняє серйозних патологій органу. Однак любителі цього напою найчастіше стикаються з проблемами, що впливають на роботу печінки.

До чого призводить часте споживання зеленого чаю

Виявилося, що листя чайного дерева містить ботанічні токсини, які мають негативний вплив на функцію печінки. Компоненти, які містяться в зеленому чаї, можуть перетворити його на найшкідливіший напій для органу, який відповідає за фільтрацію та метаболізм речовин в організмі. Ці токсини можуть бути небезпечними навіть для здорових людей, не кажучи вже про тих, хто має певні захворювання.

Вчені підкреслюють, що активні речовини, що містяться в зеленому чаї, можуть взаємодіяти з іншими продуктами та напоями. Тому рекомендується утриматися від споживання зеленого чаю під час прийому медикаментів або різних харчових добавок.

Стівен Мельник повідомив, що надмірне споживання зеленого чаю може сприяти розвитку печінкової недостатності. Цікаво, що такий діагноз частіше ставили жінкам. Дослідник радить людям, які вживають чай у великих кількостях, одразу звертатися до лікаря при появі тривожних симптомів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

[ad_2]

Источник: 0472.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *