Новини війни 6 червня

[ad_1]

▪️ Військовослужбовці 103-ї окремої бригади Сил ТрО ЗСУ евакуювали транспорт з підприємства «Артемсіль» та понад 30 жителів Бахмута. Зараз люди уже на Дніпропетровщині.

▪️ За добу внаслідок обстрілів на Харківщині загинули троє людей, 10 поранені. У Харкові є влучання в житловий будинок, попередньо, без жертв. Рашисти зосередилися на обороні, посилюють обстріли житлових районів – голова ОВА Олег Синєгубов.

▪️ У Маріуполі в чергах на спеці за допомогою стоять до 2-х тисяч людей щодня, більшість її так і не отримує. В день видають до 400 наборів. Питної води немає, – радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко.

 ▪️ ЄС розробив план заміщення газу з росії, щоб позбавитися енергетичної залежності, – єврокомісар із питань внутрішнього ринку Тьєррі Бретон.

 ▪️ Німеччина не хоче постачати танки Україні. Є побоювання, що Україна може стати самовпевненою, якщо здобуде низку перемог на полі бою і увірветься на російську територію. Це означатиме, що німецькі танки знову опиняться на території росії, – Spiegel. 

 ▪️  Прем’єр-міністру Британії Борису Джонсону можуть оголосити вотум недовіри за ініціативи консерваторів. Голосування відбудеться сьогодні. Якщо Джонсон набере 50% (180 депутатів) або більше голосів на свою користь — він залишиться на посаді лідера консерваторів і прем’єр-міністра.
Джерело: 0472.ua

[ad_2]

Источник: 0472.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *